افزونه قرار دادن qr Code در وب سایت وردپرسی

افزونه قرار دادن qr Code در وب سایت وردپرسی

1417397038_qr_code-125x125

مدت هاست که qr Code به یک ابزار همه گیر و پر کاربرد تبدیل شده ، توضیح در موردش گاها بی فایده س چونکه تقریبا همه کسایی که با اینترنت و وب سایت های اینترنتی سر و کار دارن بارها با اون برخورد کردن و خیلی اوقات هم ازش استفاده کردن ، در اینکه همه از مزایای qr Code با خبرن تقریبا شکی نیست اما اما می دونیم که همه وب سایت ها هنوز از این امکان جالب و کاربردی استفاده نکردن ، می تونه دلایل مختلفی هم داشته باشه ، یکی از دلایلش زمان گیر بودن ساخت qr Code ها برای هر مطلب هست و شاید عده ای به قول معروف عطایش رو به لقایش ببخشن .

در زمان گیر بودن این فرایند بحثی نیست اما همیشه راه ساده تری هم وجود داره ، مخصوصا برای وردپرس کارها ، افزونه Simple QR Code مدت هاست که این مشکل رو برای وردپرس کارها حل کرده .

با استفاده از این افزونه شما می تونید با چند کلیک ساده qr Code مختص به هر مطلب رو توی مکان دلخواهتون قرار بدید ، کافیه افزونه رو نصب و فعالسازی کنید و بعد به صفحه انتشار یا ویرایش مطالب مراجعه کنید ، می بینید که دکمه جدیدی برای قرار دادن qr Code در مطالب به بخش ویرایشگر دیداری وردپرس شما اضافه شده .

اگه شما هنوز از این قابلیت توی وب سایتتون بهره نگرفتید پیشنهاد می کنم همین الان این کار رو بکنید ، کافیه آخرین نسخه اون رو از مخزن وردپرس یا نسخه ۱٫۳ اون رو از وب نگار دریافت کنید .

 

جعبـه دانلـود
دانلــود صفحـه افـزونـه
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.