نمایش فاصله زمانی از تاریخ انتشار مطلب با افزونه Meks Time Ago

نمایش فاصله زمانی از تاریخ انتشار مطلب با افزونه Meks Time Ago

نمایش تاریخ گذشته از انتشار مطالب با افزونه وردپرسی meks time ago

حتما با سایت های وردپرسی ای برخورد کردید که به جای تاریخ دقیق انتشار یه مطلب با عبارت های متفاوتی مثل یک روز پیش ، سه روز پیش ، یک هفته پیش ، یک ماه پیش یا همچین عبارت هایی بخش تاریخ انتشار مطلب رو پر کردن ، شاید با خودتون فک کرده باشید که این ویژگی مربوط به قالب وب سایت هست یا اینکه به صورت اختصاصی پیاده شده اما باید بدونید که هر وب سایتی که شما همچین تاریخی رو درش مشاهده می کنید از افزونه ای به نام Meks Time Ago استفاده کرده .

این افزونه تا حالا بیشتر از ۵۰۰۰ بار نصب شده و از معدود افزونه های ۵ ستاره مخزن هست ، اگه شما هم می خواید این قابلیت رو به وب سایتتون اضافه کنید افزونه ۵۰۰۱مین نصبش رو هم تجربه می کنه .

روش کار افزونه بسیار ساده هست و فقط کافیه اون رو نصب و فعال کنید و بعد به تنظیمات افزونه مراجعه کنید و توی فیلد ها ترجمه دلخواهتون رو وارد کنید .

می تونید نسخه آخر افزونه رو از مخزن وردپرس دانلود کرده یا اینکه نسخه ۱٫۱٫۱ اون رو از وب نگار دریافت کنید .

جعبـه دانلـود
دانلــود صفحـه افـزونـه
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.