نمایش مطالب مرتبط به صورت خطی با افزونه Inline Related Posts

نمایش مطالب مرتبط به صورت خطی با افزونه Inline Related Posts

نمایش مطالب مرتبط بصورت خطی با افزونه وردپرس inline related posts

 

یکی از اصلی ترین مسائل برای برای وب سایت های اینترنتی ترافیک وب سایت است ، مدیران وب سایت ها دائما در تلاش هستند تا ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت خود بکشانند و برای این مهم از روش های بسیاری استفاده میشود .

ارائه مطالب مفید یکی از راه های جذب بازدید کننده و افزایش ترافیک وب سایت است ، ارائه مطالب به بازدید کننده ها خصوصا مطالبی که کاربر طالب آن باشد باعث گشت و گذار بیشتر کاربر در وب سایت شما و در نتیجه افزایش ترافیک ، رنک و بالطبع درآمد شما خواهد شد .

یکی از بهترین شیوه های ارائه مطالب به کاربر مربوط به زمانیست که کاربر در حال مطالعه مطلبی با موضوع خاص است ، اگر شما موفق شوید مطلبی مرتبط با مطلب فوق را به کاربر ارائه دهید مسلما بازدید کننده ی وب سایت شما برای جمع آوری اطلاعات بیشتر باز هم صفحه ای از وب سایت شما را باز خواهد کرد .

در وردپرس روش های زیادی برای نمایش مطالب مرتبط به کاربران وجود دارد که یکی از بهترین ، ساده ترین و دقیق ترین این روش ها استفاده از افزونه است ، افزونه Inline Related Posts با روشی خلاقانه و جدید مطالب مرتبط وب سایت شما را به کاربر ارائه می دهد .

می توانید اخرین نسخه افزونه را از مخزن وردپرس دانلود کرده یا نسخه ۲٫۲٫۰ آن را از وب نگار دریافت نمایید .

جعبـه دانلـود
دانلــود صفحـه افـزونـه
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.