نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس با افزونه Simply Instagram

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس با افزونه Simply Instagram

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس با افزونه Simply Instagram

توضیح دادن در مورد اینستاگرام این روزها یک کار تقریبا بیهوده س چون دیگه تقریبا هیچ کس نیازی نداره به اینکه بدونه اینستا چیه و حتی اموزش کار کردن باهاش هم خیلی کاربردی نخواهد بود ، توسعه اینستاگرام و پیشرفت اون تا به امروز مدیون انگیزه کاربراش برای اشتراک گذاری لحظاتشون با بقیه بوده و هست .

اما چه خوب میشد اگه که می تونستید آخرین پست ها و تصاویر اینستا گرام رو درست مثل بقیه شبکه های اجتماعی توی وب سایتمون نمایش بدیم.

افزونه Simply Instagram برای وردپرس آماده س که نیاز شما رو برای اشتراک گذاری بیشتر و بیشتر لحظاتتون برطرف کنه ، فرقی نمی کنه یه وب سایت شخصی دارید و عکس های خودتون رو منتشر میکنید یا اینکه یه پورتال تفریحی و حتی شرکتی دارید ، به هر حال اشتراک گذاری خیلی جالب و جذابی پیش روی شماست چرا که مثل خیلی دیگه از شبکه های اجتماعی اینستاگرام برای ما ایرانی ها نه از داخل محدوده و نه از خارج ، پس همه کاربراتون این بخش رو مشاهده می کنن و ظاهر وب سایتتون هم به هم نمی ریزه .

همین الان میتونید آخرین ورژن افزونه وردپرس simply instagram رو از وب نگار دریافت کنید.

جعبـه دانلـود
دانلــود صفحـه افـزونـه
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.