افزونه ریدایرکت صفحات دلخواه و ۴۰۴ در وردپرس

افزونه ریدایرکت صفحات دلخواه و ۴۰۴ در وردپرس

بارها پیش اومده که شما مطلبی رو برای مدت کوتاهی از دسترس خارج کردید یا اینکه مطلب به صورت کلی حذف شده یا حتی برای مطالب و صفحات قدیمی نسخه های جدیدی رو ایجاد کردید . شاید همچین مواقعی همین طوری مطالب رو حذف کنید و جابجا کنید و اصلا به این توجه نکنید که این کار شما ممکنه عواقبی رو برای وب سایتتون داشته باشه .

با عوض کردن آدرس مطالب یا حذف شدن یک صفحه از وب سایت شما در واقع آدرس متعلق به اون هم حذف میشه و ممکنه این آدرس توی وب سایت های دیگه ذکر شده باشه و کاربرایی که روی این لینک کلیک می کنن با صفحه ۴۰۴ روبرو میشن ، گاها لینک ورودی جستجو گر گوگل برای اون مطلب از بین می ره و این باعث کاهش ورودی وب سایت شما به صورت مستقیم و از طریق گوگل خواهد شد .

برای حل این مشکل نیاز هست که شما هر بار که مطلبی رو حذف یا جابجا می کنید وارد هاست بشید و فایل .htaccess رو باز کرده و لینک قدیمی رو به لینک جدید ریدایرکت کنید ، در مورد ریدایرکت توضیحی نمی دیم چون با یه جستجوی ساده به جواب کامل تری دست پیدا می کنید ، اما نکته مهم اینجاست که این کار برای هر بار ریسک زیاد و اتلاف وقت زیاد تری رو به شما تحمیل می کنه به همین خاطر معمولا قیدش رو می زنیم یا اینکه اگه هم انجام بدیم فقط برای مطالب مهم انجام میشه .

در مجموع ریدایرکت مسئله مهمی هست که برای صفحات ۴۰۴ حتما باید انجام بشه ، حالا یا به لینک مطلب جدید یا اگه مطلب جدیدی ندارید صفحه اصلیتون ، افزونه

Redirection برای وردپرس راه های ساده و البته کاملی رو ارائه می ده که زمان کمتری رو بدون ریسک صرف ریدایرکت صفحاتتون کنید . ضمن اینکه ریدایرکت صفحاتی ۴۰۴ به صفحه اصلی رو خودش به صورت اتوماتیک انجام می ده .

می تونید آخرین نسخه افزونه رو از مخزن وردپرس دریافت کنید یا اینکه نسخه ۲٫۴٫۵ اون رو از وب نگار دریافت کنید .

جعبـه دانلـود
دانلــود صفحـه افـزونـه
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.