ایجاد وب سایت چند زبانه با افزونه وردپرس Multilanguage

ایجاد وب سایت چند زبانه با افزونه وردپرس Multilanguage

ایجاد وب سایت چند زبانه با افزونه وردپرس Multilanguage

دهکده جهانی ، لغتی که حتما هممون بارها و بارها شنیدیمیش و خوب می دونیم چی هست و به چی اشاره داره ; دنیای اینترنت روز به روز گسترده تر میشه و این دهکده داره بزرگ و بزرگ تر میشه ، وب سایت ها مثل قارچ رشد می کنن و وب سایت های مفید در این بین کم نیستن . پزشکی ، هوافضا ، تغذیه ، بهداشت و آموزشِ هر چیزی که فکرشو بکنید توی این دهکده خواستار داره .

اما همون طور که گفتیم این دهکده جهانیه و برای پیشرفت بهتر توش باید جهانی شد و این جهانی شدن لازمه اش ارتباط با همه آدمای جهانه که اونم شرط خودشو داره ، ارتباط ما وب مسترا با کاربرانمون اغلب با محتوا و مطالبی که قرار می دیم برقرار میشه ، حالا اگه شما می خواید با یه شخص از انگلستان ارتباط برقرار کرده باشید باید محتواتون رو مرتبط با نیاز اون و با زبان اون منتشر کرده باشید ، بخش اول که مربوط میشه به خودتون و توانایی هاتون اما اینکه بخواید مطالب رو به همه زبان ها منتشر کنید یه مقدار مشکل هست که البته اگه شما وردپرس رو انتخاب کردید این مشکل با یه افزونه سهل خواهد شد .

افزونه Multilanguage برای وردپرس گزینه پیش روی ماست ، این افزونه با سابقه با چندین نسخه آپدیتی که داشته در حال حاضر بهترین افزونه ممکن برای ایجاد سایت های چند زبانه ست ، با نصب و فعال سازی این افزونه می تونید مطالب خودتون رو با بیش از ۸۰ زبان زنده دنیا منتشر کنید و جهانی بشید . فرایند ترجمه توسط موتور ترجمه گوگل صورت می گیره و بعد محتوای ترجمه شده به زبان انتخابی به کاربر نمایش داده میشه .

می تونید نسخه آخر افزونه رو از مخزن وردپرس دانلود کنید یا نسخه ۱٫۲٫۰ اون رو از وب نگار دریافت کنید .

با توجه به اینکه افزونه یه مقدار سنگین هست اگه با مشکلی برای آپلود اون مواجه شدید از آموزش آپلود فایل بدون محدودیت استفاده کنید .

جعبـه دانلـود
دانلــود صفحـه افـزونـه
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.