ایجاد اسلایدر های متنوع برای وردپرس با افزونه Meta Slider

ایجاد اسلایدر های متنوع برای وردپرس با افزونه Meta Slider

افزونه ساخت اسلایدر پیشرفته وردپرس | meta slider

ترند های طراحی هر روز بیشتر پیشرفت می کنن و ویژگی های جدید جای ویژگی های قبلی رو می گیرن یا اینکه قدیمی ها با قدرت به کارشون ادامه می دن و هر روز بهتر و بهتر میشن ، اسلایدر ها جزو دسته دوم میشن ، قرار دادن اسلایدر توی هر وب سایتی امروزه تقریبا یکی از معمول ترین گزینه هاست .

ایجاد اسلایدر معمولا نیاز به دانش برنامه نویسی بالایی داره ، خصوصا که اگه یه اسلایدر زیبا و پیشرفته بخواید ، هزینه اجرای اون هم معمولا پایین نیست و سفارش قرار دادن اسلایدر توی وب سایتتون هم به صرفه نیست .

اما برای وردپرس شما راه دیگه ای هم دارید ، افزونه Meta Slider یه افزونه فوق العاده کارامده که چندین اسکریپت اسلایدر رو در خودش جا داده و شما می تونید با استفاده از اون اسلایدر های جذاب و زیبایی بسازید ، بدون نیاز به کد نویسی ، بدون هزینه سر سام آور ، البته افزونه یه نسخه pro هم داره که امکانات فوق العاده تری و در اختیارتون قرار می ده اما برای اکثر ماها نسخه رایگان هم جوابگو هست و کارِ شما رو راه میندازه .

می تونید نسخه آخر افزونه رو از مخزن وردپرس دانلود کنید یا اینکه نسخه ۳٫۳٫۷ اون رو از وب نگار دریافت کنید .

جعبـه دانلـود
دانلــود صفحـه افـزونـه
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.