افزونه محدود کردن رمز اشتباه وردپرس | Limit Login Attempts

افزونه محدود کردن رمز اشتباه وردپرس | Limit Login Attempts

افزونه محدود کردن رمز اشتباه وردپرس | Limit Login Attempts

حملات جستجوی فراگیر (brute-force attack) چند سالی است که بصورت گسترده مورد توجه هکر ها قرار گرفته است و در عین ناباوری باید گفت در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد وبسایت ها در دنیا نسبت به این حملات مقاوم نیستند(!) در حملات جستجوی فراگیر تمام حالات برای رسیدن به جواب تست میشوند و این موضوع میتواند برای مدیران وبسایتی که تدبیری برای مقابله با آن نیاندیشیده باشند خطرناک باشد.

در این حملات هکر (شخص حمله کننده ) به کمک یک نرم افزار ، تمامی یوزر نیم و پسورد های ممکن برای ورود به پنل مدیریت سایت شما را تست میکند تا به یوزر نیم و پسور مدیر دست پیدا کند.این نوع هک کار زیاد پیچیده ای نیست و نرم افزار آن را شاید بتوان در سطح وب بصورت رایگان یافت! بنابراین این وظیفه شماست که وبسایت خود را در برابر اینگونه حملات مقاوم کنید.

اولین راه برای جلوگیری از این حملات انتخاب نام کاربری و کلمه عبور مناسب و تا حد ممکن طولانی و پیچیده است.بهتر است برای انتخاب کلمه عبور از ترکیب بدون معنایی از کاراکترها ، اعداد و حروف بزرگ و کوچک استفاده کنید.

انتخاب نام کاربری و کلمه عبور مناسب میتواند سرعت دستیابی هکر به پنل مدیریت را کاهش دهد اما نمیتواند بصورت کامل از آن جلوگیری کند.بنابراین باید در فکر چاره ای بود تا سایت در مقابل این حملات آسیب پذیر نباشد.

بهترین کار برای جلوگیری از این حملات محدود کردن تعداد دفعات تلاش برای ورود به پنل وردپرس است.

به کمک افزونه امنیتی Limit Login Attempts میتوانید تعداد دفعات تلاش برای ورود را محدود و کنترل کنید.این افزونه به شما کمک میکنید که تعیین کنید تا چند بار کاربر میتواند رمز را اشتباه وارد کند و بعد از آن برای چه زمانی آی پی او بسته شود.این موضوع میتواند تا حدود زیادی جلوی حملات brute-force را در وردپرس بگیرد و امنیت سایت وردپرسی شما را تا حد زیادی افزایش دهد.

هم اکنون می توانید افزونه امنیتی Limit Login Attempts را بصورت رایگان از وب نگار دریافت کنید.

جعبـه دانلـود
دانلــود صفحـه افـزونـه
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

مجید غفورزاده

دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان و علاقمند به طراحی وب و بویژه وردپرس متخصص در طراحی گرافیک و پوسته وردپرس ،سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین و اسکریپت شبکه اجتماعی phpfox

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.