افزونه چندکاره ایجاد پاپ آپ و نوتیفیکیشن برای وردپرس | Icegram

افزونه چندکاره ایجاد پاپ آپ و نوتیفیکیشن برای وردپرس | Icegram

افزونه چندکاره ایجاد پاپ آپ و نوتیفیکیشن برای وردپرس | Icegram

 

معمولا از لحظه شروع جستجوی شما در اینترنت و باز کردن صفحات مختلف وب سایت ها تا لحظه ای که مرورگرتون رو می بندید شما در حال تعامل و مبادله با وب سایت های اینترنتی هستید ، اطلاعات مورد نیازتون رو می گیرید و گاها اطلاعاتی هم به اونها تقدیم می کنید .

حالا بیاید از دید معکوس به قضیه نگاه کنیم و زمانی رو در نظر بگیریم که شما به عنوان وب مستر مشغول به فعالیت هستید و روزانه تعداد زیادی کاربر به سایت شما روانه میشن و حالا شما مسئول این هستید که با کاربراتون تعامل ایجاد کنید تا هم اونها تجربه بهتری از گشت و گذار توی وب سایت شما داشته باشن هم اینکه شما از فعالیتی که انجام می دید بهره ببرید .

اما یه عدّه از بازدید کننده ها هم هستن فقط به فکر سود و منفعت خودشون هستن و حاضر نیستن در ازای کاری که شما براشون انجام می دید سودی برای شما داشته باشن ، چاره چیه ؟ اجبار اصلا خوب نیست ولی نمایش اجباری بعضی از محتوا به کاربرا می تونه راه حل خوبی باشه .

افزونه Icegram یه افزونه چند کاره برای وردپرسه که با استفاده از اون می تونید یه سری محتوای اجباری رو به شکل پاپ آپ ، نوتیفیکیشن ، نوار شناور و حتی مسنجر باکس به کاربرا نمایش بدید تا از حضور اونا اقلا استفاده رو ببرید و محتوایی که هدفتون هست رو به اونها نمایش بدید .

افزونه رایگان هست و می تونید آخرین نسخه رو از مخزن وردپرس دانلود کنید یا اینکه نسخه ۱٫۱۰ اون رو از وب نگار دریافت کنید .

جعبـه دانلـود
دانلــود صفحـه افـزونـه
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.