انتقال مطالب از جوملا به وردپرس با افزونه FG Joomla to WordPress

انتقال مطالب از جوملا به وردپرس با افزونه FG Joomla to WordPress

انتقال مطالب از جوملا به وردپرس با افزونه FG Joomla to WordPress

خیلی از وب مستر ها همون وب سایت یا بلاگ اولیه رو توسعه می دن و به حد اعلا می رسونن اما ممکنه موقعی که شما وبلاگ رو راه اندازی کرده باشید خوب در انتخاب سیستم مدیریت محتوای سایتتون دقت نکرده باشین و الان بعد از گذشت مدتی تصمیم به تعویض اون و انتقال از جوملا به وردپرس افتاده باشین.

حالا که کار از کار گذشته اما نگران نباشید چرا که وردپرس حتی ضعف های جوملا رو هم پوشش داده ، با کمک افزونه FG Joomla to WordPress شما می تونید به سادگی مطالب وب سایت جوملای خودتون رو به یه وب سایت وردپرسی منتقل کنید و از امکانات بهتر و سادگی وردپرس لذت ببرید .

روش کار با افزونه هم بسیار ساده هست و کافیه بعد از نصب اون از بخش ابزارها گزینه درون ریزی رو انتخاب کنید و حالا می بینید بخشی به نام خود افزونه ایجاد شده که با وارد کردن اطلاعات دیتابیس سایت جوملاتون مطالبش به وردپرس منتقل خواهند شد .

همین الان میتونید افزونه کاربردی FG Joomla to WordPress را بصورت رایگان از وب نگار دریافت کنید.

 

جعبـه دانلـود
دانلــود صفحـه افـزونـه
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.