ویرایش زنده ی استایل قالب وردپرس با افزونه پریمیوم CSS Hero

ویرایش زنده ی استایل قالب وردپرس با افزونه پریمیوم CSS Hero

افزونه ویرایش آنلاین قالب وردپرس css hero

وب مستر ها همیشه اهمیت زیادی برای ظاهر و رابط کاربری وب سایتشون قائل میشن چرا که وب سایت با ظاهر جذاب تر می تونه محتوای متوسط شما رو جذاب تر جلوه بده ، معمولا برای ایجاد تغییرات توی ظاهر وب سایت ها شما یا باید دانش برنامه نویسی داشته باشید یا برای استخدام یه برنامه نویس هزینه کنید .

اما مدیران وب سایت های وردپرسی همیشه راه های ساده تری هم پیش رو دارن ، امروز افزونه ای فوق العاده رو به شما معرفی می کنیم که با استفاده از اون می تونید بدون داشتن دانش کد نویسی خیلی راحت ظاهر وب سایتتون رو به دلخواه ویرایش کنید و یه وب سایت شیک و کاربر پسند ایجاد کنید .

افزونه CSS Hero افزونه ای پریمیوم و پولی هست که تا به حال توی هیچ وب سایت فارسی زبانی برای دانلود قرار داده نشده و فقط زمزمه هایی ازش به گوش می رسه اما امروز در وب نگار نسخه کامل این افزونه رو برای شما عزیزان قرار دادیم تا بتونید به سادگی هر چه تمام تر به ویرایش قالب های وردپرسیتون بپردازید .

جعبـه دانلـود
دانلــود
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.