قرار دادن تبلیغات در بین مطالب وب سایت وردپرسی
قرار دادن تبلیغات در بین مطالب وب سایت وردپرسی

قرار دادن تبلیغات در بین مطالب وب سایت وردپرسی

با استفاده از روشی که امروز معرفی می کنیم می تونید شورت کدی رو ایجاد و بین مطالب وب سایتتون تبلیغات قرار بدید . قرار دادن تبلیغات در بین مطالب وردپرس را در وب نگار مطالعه کنید.

قبلا بارها و بارها در باره فعالیت توی حوزه وب و کسب در آمد از طریق وب سایت صحبت کردم و مسلما الان همه شما خوب می دونید که چرا نیاز داریم که توی صفحات وب تبلیغ کنیم .

اگه شما وب سایت نسبتا پر بازدیدی داشته باشید و تصمیم به ارائه تبلیغ به کاربران گرفته باشید مطمئنا بعد از مدتی با افرادی مواجه میشید که خواستار تبلیغات توی مطالب هستن ، به عبارت ساده تر اونها جایگاه های عادی مثل هدر و ساید بارها رو برای تبلیغات نمی پسندن و می خوان که تبلیغشون بیشتر توی دید قرار بگیره تا حداکثر بازدهی رو داشته باشه و البته هزینه بیشتری هم پرداخت می کنن .

حرف از پول بیشتر شد و اینجاست که شما شروع به جستجو می کنید و به این صفحه هدایت میشید تا بدونید چه طور میشه نیاز این مشتری رو برطرف کرد .

خب همون طور که همه می دونیم شما می تونید از ویرایشگر متن وردپرس استفاده کنید و کدهای مربوط به تبلیغات رو هر جا که می خواید قرار بدید اما این روند یه مقدار خسته کننده و تکراری هست و جابجا شدن بین ویرایشگر متن و دیداری وردپرس یه مقدار اختلال برای متن نوشته شده ایجاد می کنه .

بهترین راهکار برای این که کدهای مد نظر رو بدون مشکل هر بار تکرار کنیم اینه که برای اون تبلیغ یه شورت کد بسازیم و هر جا به تبلیغ نیاز داشتیم شورت کد رو قرار بدیم ، هم سرعت کار بالاتر می ره و هم درصد خطا پایین میاد .

 

ایجاد شورت کد برای تبلیغات میان پست ها :

برای ساخت شورت کد ها در وردپرس باید فایل functions.php قالب رو ویرایش کنید ، گرفتن نسخه پشتیبان رو فراموش نکنید .

بعد از گرفتن نسخه پشتیبان می تونید از کد زیر برای ایجاد شورت کد مد نظرتون استفاده کنید :

می تونید کدهای مربوط به تبلیغاتتون رو جایگزین متن Put Your Adsense Code Here توی کد بالا کنید .

حالا کافیه هر جا که مایل به استفاده از تبلیغات هستید از شورت کد زیر استفاده کنید .

اگه نیاز دارید تبلیغ های متنوع تری رو داشته باشید می تونید تابع جدیدی رو با کپی کردن همون کد اولیه و افزودن یه عدد یا حرف جدید به بخش نام تابع ایجاد کنید .

استفاده از تبلیغ دوم هم به این شکل خواهد بود .

با این روش می تونید بی نهایت شورت کد ایجاد کنید و مدیریت تبلیغات بین مطالب رو آسون تر کنید .

مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.