معرفی افزونه مدیریت تبلیغات برای وردپرس | AdRotate

معرفی افزونه مدیریت تبلیغات برای وردپرس | AdRotate

اکثر وب سایت های امروزی با یه هدف به وجود میان ، کسب در آمد ، خب مشخصا خیلی از وب سایت ها مثل فروشگاه های اینترنتی محصولات فیزیکی یا دیجیتالی از همون اول کار به صورت مستقیم به چیزی که می خوان می رسن اما اگه شما هم صاحب یه وب سایت خدماتی مثل وب سایت های آموزشی و دانلود سنتر خصوصا از نوع رایگان باشید قطعا بعد از یه مدت کوتاهی نتیجه می گیرید که نه تنها دارید از وقت و زمانتون برای ارائه خدمات هزینه می کنید ، بلکه هزینه های مربوط به نگه داری وب سایت هم کمر شکن تر شده ، خب معمولا توی این موقعیت ها وب سایت ها یه راه ساده برای کسب در آمد دارن : تبلیغات

تبلیغات توی هر بعد خدماتی رایگانی خیلی سریع جای خودش رو باز می کنه ، شما تلویزیون رو در نظر بگیرید که در عوض پخش برنامه های سرگرم کننده برای شما بین همین برنامه ها پیام های تبلیغاتی ای رو به نمایش می زاره و علاوه بر پوشش هزینه ها مقدار قابل توجهی درآمد هم کسب می کنن ، شما از این قاعده مستثنی نیستید ، شما هم می تونید در عوض نمایش تبلیغات وب سایت ها و کالاهای وب سایت های دیگه هم هزینه های نگه داری سایت رو به دست بیارید و هم یه مقداری درآمد در عوض زحمتی که میکشید داشته باشید .

با این مقدمه تقریبا طولانی میخواستیم به این نتیجه برسیم که تبلیغات بحث خیلی مهمی توی دنیای وب مستری بوده و هست اما این فقط بخش بیرونی قضایاست و وقتی شما تصمیم گرفتید که تبلیغات ها رو توی وب سایتتون نمایش بدید با مشکلات زیادی مواجه میشید که رفع هر کدومشون به شکل جداگانه خیلی وقت گیر و البته پیچیدست ; چه طوری تبلیغات ها رو توی وب سایتم نمایش بدم ؟ کدوم نقطه از وب سایتم برای تبلیغات موثر تره ؟ آیا این تبلیغ ارزش هزینه ای که براش شده رو داشته ؟ و کلی سوال دیگه که قطعا برای شما هم پیش میاد .

اما راهکار چیه ؟ امروز توی این مطلب قصد داریم افزونه ای رو به شما معرفی کنیم که برای خیلی از مشکلات و سوال های شما جواب های خوبی داره و کار شما رو برای کسب درآمد از راه تبلیغات بسیار آسون کرده .

AdRotate یه افزونه خیلی کارآمد برای وردپرس هست که به شما امکان می ده تبلیغ های متعددی رو در جای جای وب سایتتون قرار بدید بدون اینکه کلی با کد های مختلف سر و کله بزنید . شما می تونید خودتون بنرهایی رو با لینک ها مخلوط کرده و کد های خروجی HTML یا Javascript بگیرید یا اینکه تبلیغات رو با استفاده از کد های از پیش آماده وب سایت های تبلیغاتی نمایش بدید .

محیط کار با این افزونه توی خود وردپرس تعبیه شده و این باعث میشه شما موقع کار باهاش سردرگم نشید چرا که علاوه بر دارا بودن رابط تجربی خوب شما با رابط کاربری غریبی روبرو نمیشید و هر لحظه حس می کنید که دارید با بخشی از بخش های اصلی وردپرس کار می کنید .

توی پنل این افزونه می تونید اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با اینکه کدوم تبلیغات ها بیشتر کلیک خوردن و کدوم تبلیغ ها بیشتر نمایش داده شدند ببینید و با توجه به این اطلاعات مکان های تبلیغ خودتون رو با توجه به اهمیتشون قیمت گذاری کنید .

علاوه بر همه این ها افزونه نسخه پریمیوم هم داره که با خرید و فعال سازی این نسخه امکاناتی نظیر نمایش تبلیغات بر اساس منطقه جغرافیایی و صفحه باز شده توسط کاربر مشاهده کنید به این صورت که اگه فردی از ایران تبلیغ رو باز کنه نوع خاصی از تبلیغات براش نمایش داده بشه و اگه فرد دیگه ای در اروپا تبلیغ رو باز کرد تبلیغ مربوط به اروپا براش نمایش داده بشه ، یا اینکه اگه شخص داره مطلبی در مورد وردپرس مشاهده می کنه تبلیغات مرتبط با وردپرس براش نمایش داده بشه که از نظر من می تونه تاثیر به سزایی توی بازدهی تبلیغات شما خصوصا اگه از تبلیغات درآمد در ازای کلیک استفاده می کنید داشته باشه .

با توضیحاتی که داده شد فکر می کنم با خوبی با مزایای این افزونه آشنا شده باشید ، می تونید از مخزن وردپرس آخرین نسخه و نسخه ۳٫۱۶٫۲ رو از وب نگار دریافت کنید .

 

جعبـه دانلـود
دانلــود صفحـه افـزونـه
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.