افزونه ثبت و ارائه گزارش از فعالیت های وردپرس | Activity Log

افزونه ثبت و ارائه گزارش از فعالیت های وردپرس | Activity Log

افزونه ثبت و ارائه گزارش از فعالیت های وردپرس | Activity Log

مدیریت سازمان ها و ارگان های بزرگ سخته اما با سلسله مراتبی که از قبل براش پیش بینی شده شدنیه ، یه وب سایت وردپرسی بزرگ اما شرایط متفاوتی داره ، گاها شما به تنهایی مجبورید کل بخش ها رو مدیریت کنید و این خیلی خوب نیست اما یه مزیت داره ، نتیجه کار تماما به خودتون بستگی داره .

اگه می خواید از بقیه کمک بگیرید و با تقسیم کار پیش برید خب مسلما تصمیم عاقلانه تری گرفتید ولی مشکلی که این جور مواقع پیش میاد اینه که افرادی که شما به خدمت می گیرید مثل شما فکر نمی کنن و انگیزه های شما رو ندارن پس خیلی زود متوجه کم کاری مدیر ها و نویسنده های بخش های مختلفتون خواهید شد ، البته شاید نه چندان خیلی زود .

وقتی وب سایت بزرگی داشته باشید حتی نظارت به مدیر ها و نویسنده ها هم کاری زمان گیر ، سخت و با درصد خطای بالا هست . می تونید یه منشی هم استخدام کنید اما یه خورده غیر منطقی به نظر میاد تا وقتی که یه منشی مثل افزونه وردپرسی Activity Log وجود داره .

این افزونه ی کارآمد درست مثل یه منشی رفتار می کنه و کل فعالیت های کاربرای شما رو جمع اوری خواهد کرد و شما می تونید با صرف چند دقیقه کل اونها رو بررسی کنید و علاوه بر اینکه وقت کمتری صرف می کنید ضریب خطا هم پایین بیاد .

می تونید نسخه آخر رو از مخزن وردپرس دریافت کنید یا اینکه نسخه ۲٫۳٫۴ رو از وب نگار به رایگان دانلود کنید .

جعبـه دانلـود
دانلــود صفحـه افـزونـه
مدرسه مجازی آموزش طراحی وب

پوریا زارعی

پوریا زارعی هستم ، سه چهار سالی میشه که مطالب طراحی و توسعه حوزه وب رو دنبال می کنم و دو سال اخیر هم به فعالیت تو همین حوزه مشغول بودم ، این روزا بیشتر سعی می کنم تجربه ها و دانسته هام رو از طریق انتشار مطالب با همه به اشتراک بزارم به همین خاطر هم برای وب نگار نویسندگی می کنم

بدون دیدگاه ثبت شده
دیدگـاه شمـا چیستـــ ؟

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد شوید.